Zestawy do samodzielnego odpalania

Na życzenie klienta przygotowujemy zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania. Wybierając nasze wyrzutnie kupują Państwo pirotechnikę bezpośrednio u producenta w najlepszych cenach. Kupując gotowe zestawy są Państwo w stanie zaoszczędzić na kosztach obsługi pokazu i jest to idealne rozwiązanie w przypadku mniejszych widowisk pirotechnicznych.

Wybierając gotowy zestaw mogą Państwo wybrać konkretne efekty. Przykładowe wyrzutnie można zobaczyć w zakładce FAJERWERKI. Rodzaje wyrzutni możemy dopasować do wybranej przez Państwa kolorystyki, która ma przeważać w prezentowanym pokazie lub do najładniejszych Państwa zdaniem efektów.

Każdy zestaw posiada zróżnicowane efekty razem z finałem. Nasze zestawy nie posiadają wyciszeń, od początku do samego końca pokazu fajerwerki wybuchają bardzo intensywnie i rozświetlają całe niebo. Zestawy do Samodzielnego Odpalenia zdobyły dużą popularność wśród hoteli i pensjonatów również jako główna atrakcja dla organizowanych wesel i przyjęć firmowych oraz show podczas Nocy Sylwestrowej.

Corocznie na Noc Sylwestrową zaopatrujemy kilkadziesiąt hoteli i obiektów w nasze gotowe zestawy do odpalenia. To doskonała propozycja dla pensjonatów, hoteli, restauracji oraz osób organizujących imprezy firmowe. Nasza pirotechnika jest certyfikowana - nie ryzykuj bezpieczeństwa gości i obserwatorów kupując nieatestowane produkty z niepewnego źródła. U nas masz gwarancję jakości i profesjonalne doradztwo. Napisz e-mail ( gaoo@gaoo.com.pl ) lub zadzwoń i spytaj jak obniżyć koszty Twojego pokazu.

PRZYKŁADOWE ZESTAWY W KWOCIE od 1500 ZŁ BRUTTO

Wysokość efektu wynosi do 30-40m, szerokość do 20-30m. Czas trwania wynosi standardowo od 3 do 4 minut. Ilość strzałów uzależniona jest od wielkości kalibru, standardowo wynosi od 200 – 400 strzałów. w celu przybliżenia oferty prosimy o kontakt z działem handlowym:

tel. (52) 5519214

e-mail: gaoo@gaoo.com.pl